Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Chengdu Xinming Filter Equipment Co., Ltd. Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu
1. Wymagania techniczne dotyczące funkcjonalnego projektu, struktury, wydajności, produkcji, instalacji, testów i akceptacji. Prasa filtracyjna przyjmuje hydrauliczny tryb transmisji, centralne podawanie otworu, jasny płyn wypływowy. System ciągnięcia płyt to automatyczny system ciągnięcia płyt, który składa się z całkowicie zamkniętej szyny prowadzącej do wózka, zintegrowanego wózka o dużych rozmiarach i wielkogabarytowego łańcucha transmisyjnego. Źródło zasilania i system pobierania płyt są sterowane sygnałem konwersji częstotliwości, a system ochrony przed przeciążeniem jest podłączony. System toczenia płyt wykorzystuje automatyczny system toczenia płyt, który steruje otwieraniem i zamykaniem obracania płyty. Materiał płyty oporowej, płyty ruchomej i podstawy to wysokiej jakości elementy do spawania blach stalowych. Cała rama wykonana jest z wysokiej jakości stali mostowej wzmocnionej prętami wzmacniającymi, o dużej odporności na zginanie boczne i dużej wytrzymałości na zginanie. Wszystkie komponenty hydrauliczne przyjmują zintegrowany tryb połączenia blokowego, silną integralność ogólną, stabilną i niezawodną pracę, niską awaryjność. Przyjąć system zasilania olejem pompy tłokowej wysokiego ciśnienia, niski poziom hałasu, stabilny wzrost i spadek ciśnienia, cały system hydrauliczny przyjmuje automatyczne utrzymanie ciśnienia, automatyczne napełnianie ciśnieniowe, awaryjne zatrzymanie ręczne; Ma zalety wysokiej czułości i rozsądnej konfiguracji. Komponenty elektryczne w elektronicznym systemie sterowania wykorzystują markę schneider, niezawodność i stabilność systemu jest dobra; System sterowania PLC przyjmuje system sterowania Siemens, sterowanie przyciskiem szafy sterowniczej. Płytka filtracyjna może być używana przez długi czas w warunkach temperatury materiału ≤100 ℃ bez deformacji lub uszkodzenia. Stalowa konstrukcja automatycznej prasy filtracyjnej powinna przyjąć antykorozję farby po piaskowaniu i odrdzewieniu do poziomu Sa2,5. Antykorozyjna farba powinna być podkładem z gumy chlorowanej, środkowej farby, najwyższej jakości farby i standardu koloru. Zbiornik osadu jest typu podwójnego stożka, a urządzenie hydrauliczne jest ustawione na otwieranie i zamykanie zbiornika osadu.

2. Projekt, produkcja, montaż i standardy odbioru systemu prasy filtracyjnej powinny być zgodne z najnowszymi normami i specyfikacjami krajowymi. Jego produkcja i kontrola procesu są ściśle zgodne z wymogami procedur systemu kontroli jakości firmy po certyfikacji systemu jakości iso9001-2000.

3. Prasa filtracyjna i jej akcesoria są wysyłane do siedziby klienta, a klient do nadejścia inspekcji maszyny. Po rozpakowaniu maszyny sprawdź, czy nie ma żadnych wad, uszkodzeń lub braków maszyny. Okres gwarancji wynosi 18 miesięcy od daty dostarczenia maszyny.

Szczegóły kontaktu
Chengdu Xinming Filter Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Frank Tao

Tel: +86-18010628182

Faks: 86-028-87646645

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)