Dom ProduktyPrasa filtracyjna do płyt i ram

Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy

Orzecznictwo
Chiny YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy

Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy
Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy

Duży Obraz :  Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Yuwei
Orzecznictwo: CE / ISO
Numer modelu: YWGMZ
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Folia bąbelkowa/drewniana obudowa
Czas dostawy: 20-25 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 500 jednostek na miesiąc

Elektryczna pompa hydrauliczna Odwadnianie szlamu i prasa filtracyjna ramy

Opis
Nazwa: Prasa filtracyjna do płyt i ram Rodzaj: Sława i płyta

Wstęp

Prasa filtracyjna płytowo-ramowa to pierwsza maszyna stosowana w odwadnianiu chemicznym.Chociaż prasa filtracyjna płytowa i ramowa jest na ogół pracą przerywaną, dużymi inwestycjami w sprzęt infrastrukturalny i niską wydajnością filtracji, nadal jest szeroko stosowana w niektórych małych oczyszczalniach ścieków ze względu na jej zalety dużej siły napędowej filtracji, wysokiej zawartości części stałych placka filtracyjnego, filtratu klarowność, wysoki wskaźnik odzysku substancji stałych i mniejsze zużycie leków kondycjonujących.

Cechy

  1. Duża sztywność konstrukcji, płynna praca, niski poziom hałasu.
  2. Wyposażony w zaawansowany sprzęt do wstępnej obróbki zagęszczającej, niski koszt eksploatacji (dobry efekt flokulacji na osadzie).
  3. Strefa odwadniania grawitacyjnego jest wyposażona w zaawansowany dystrybutor materiału, dzięki czemu rozkład materiału jest równomierny, przedłuża żywotność taśmy filtracyjnej.
  4. Przy długim obszarze odwadniania grawitacyjnego i obszarze odwadniania klina materiał jest całkowicie odwodniony, aby zapewnić, że materiał nie przeleje się w obszarze prasy.
  5. System rolek jest ułożony naukowo i uporządkowany, odwadnianie grawitacyjne, odwadnianie klina i odwadnianie prasy są rozładowywane oddzielnie bez zakłóceń.Stosunek średnicy rolek odwadniających prasy jest duży, a efekt odwodnienia jest dobry.Dlatego duża zdolność produkcyjna, oszczędność energii i wysoka wydajność.
  6. Od podawania do rozładowywania ciasta z błota stopień automatyzacji ciągłej pracy jest wysoki, zgodnie z potrzebą skonfigurowania interfejsu PLC, łatwego do scentralizowanego sterowania mikrokomputerem.
  7. Mechanizm przenoszenia mocy przyjmuje bezstopniową regulację prędkości mechanicznej lub konwersji częstotliwości, która ma duży zakres regulacji prędkości i szerokie możliwości adaptacji.
  8. Taśma filtracyjna jest wyposażona w niezawodne urządzenie do płukania wstecznego, aby zapewnić efekt odwodnienia taśmy filtracyjnej.

Aplikacja

Application of hydraulic filter press

Zastosowanie: chemia, barwnik, ropa naftowa, ceramika, farmaceutyka, cukier, skrobia, farba, metalurgia i oczyszczanie ścieków.Prasa filtracyjna płytowo-ramowa może być aplikowana do zawiesiny o dużej ściśliwości pozostałości po filtracji lub prawie nieściśliwej.

Stężenie cząstek stałych w zawiesinie odpowiednie dla prasy filtracyjnej płytowej i ramowej wynosi zwykle poniżej 10%, a ciśnienie robocze wynosi zwykle 0,3 ~ 1,6 mpa, a ciśnienie specjalne może osiągnąć 3 mpa lub więcej.

Szczegóły kontaktu
YuZhou YuWei Filter Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yuwei

Tel: +8613916133040

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)